HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mart 2017 Çarşamba

Hakem Uğur Doğan’dan kritik müdahale

Hakem Uğur Doğan’dan kritik müdahale
Hakem Uğur Doğan ilk müdahalesini yaprak hayat kurtardı.

Futbol sahalarında verdiği ve vermediği kararlarla taraftarların, futbolcuların teknik heyet ve yöneticiler tarafından acımasızca hakaretlere uğrayan Türk futbolunun ve Konya Futbolunun ender yetiştirdiği hakemlerinden İl hakemi Uğur Doğan, Konya Süper Amatör Lig 17. Haftasında orta hakem olarak çıktığı S. Kadınhanı Belediyespor – Ereğlispor maçının ikinci yarısında rakibi ile girdiği ikili mücadele ile bir anda yerde kalan  Ereğlispor’un genç yeteneği 1999 doğumlu forvet Hüseyin Buğurhan Öcalan’nın dişlerinin kitlenip dilinin boğazına kaçmasına ramak kala Hakem Uğur Doğan ilk müdahalesini yaprak hayat kurtarması insanlık dersi vermesine neden oldu.
Sağlık personeli olan tecrübeli hakem Uğur Doğan’ı bu örnek davranışından dolayı tebrik eder Buğurhan Özalan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

HABER : YÜKSEL CIRT - KONYAHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.