HAZIRLIK MAÇLARI

21 Mart 2017 Salı

Hakem maçı erteledi, onlar "Dostluk Maçı" yaptılar.


Hakem maçı erteledi, onlar "Dostluk Maçı" yaptılar.
Hafta sonunda Pazar günü oynanacak olan İstanbul Gümüşhane Spor ile Kağıthane Sadabad arasında oynanacak olan U16 yaş kategorisi maçının hakemi gerekli güvenlik önlemleri olmadığı gerekçesi ile karşılaşmayı iptal edince ilk önce şaşkınlıklarını gizleyemediler.
Daha sonra hakemlerle konuşan yöneticilerinde ilgilenmesine rağmen güvenlik güçlerinin gelmemesi üzerine maç tehir edildi. Bunun üzerine her iki takımın teknik ekipleri hazır takımlarımız burada saha da bize ait o zaman çocuklara spor yaptıralım diyerek kendi aralarında müsabaka yaptılar. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.