HAZIRLIK MAÇLARI

11 Mart 2017 Cumartesi

Gürsu Kazıklı Lige Kazık Çakıyor.

Gürsu Kazıklı Lige Kazık Çakıyor.
Bursa 2. Amatör Kümede 4. Grupta Mücadele eden Gürsu’nun Temsilcisi KAZIKLISPOR  Grubunda 4 de 4 yaparak Grup Liderliğini Nilüfer Gençlerbirliği ile Paylaşıyor. 2016-2017 Sezonuna 1. Amatör Kümeyi Hedefleyen Kulüp Mütevazi Bütçesi ile bu yola koyuldu.Başkan Serdar ACAR ve Yönetim Kurulu Osman Ay ile başladığı bu yolculukta 3 de 3 yaparak Hedefine ilerlerken Genç ve Ciddi Tecrübeleri olan Teknik Sorumlu Fatih YABAŞ ile Anlaşarak Bu Ligdeki Hedefinin ne kadar ciddi olduğunu gösterdi. Gençlerden kurulu fakat tecrübe  eksikleri olan kısımlarını Fatih Yabaş ile doldurmak isteyen yönetim  Büyük Derbi Gürsu derbisi olan Gürsu Kumlukalan spor  gibi aralarındaki büyük derbi maçında  deplasmanda Kumlukalan spor ‘u  25 yıl aradan sonra 4-1 ile Galip gelerek Şampiyonluğa ve en önemlisi 1. Küme Hasretine son vermek için inançlarını ve isteklerini gösterdi. Başkan Serdar ACAR maç sonrası “ Biz yaklaşık  65 yıllık bir kulübüz. Gayri federe ve Tam Amatör olarak bu Bursa Futboluna hizmet ediyoruz. Köy Takımları biraz ilgisiz kaldığı şu son dönemlerde Ben ve Yönetim kurulu ile birlikte En önemlisi Kazıklı Köyü Halkı , Gençleri ve  bu spora futbola gönül vermiş insanlarla birlikte  yıllardır hasretini çektiğimiz 1. Amatör kümeye çıkmak için önce Ben , Yönetim, Halkımız ve taraftarlarımız olmak üzere sonrada Futbolcular ve Hocalarımızla bu işi başaracağımıza inandık. Bu arada Fatih Yabaş gibi Genç azimli, Hedefi olan, istekli ve bir o kadar da gençleri seven onlarla iyi çalışan bir hocamızı da Teknik Sorumlu olarak kadromuza katarak Osman Ay hocamızla birlikte güzel bir ekip kurup sezon sonu Görmek istediğimiz tabloyu yaşatmak adına anlaştık. Allah hakkımızda en hayırlısını nasip etsin. İnşallah Hedefimize Ulaşırız. 


Fatih hocamın dediği gibi “ Hayaller gerçekleşmesi yüzdelere bağlı olasılıklar. Ama hedefler Bir insanın istediğinde , rahatlıkla ulaşabileceği bir noktadır.” Biz Hayal etmiyoruz. Hedefimiz ŞAMPİYONLUK” diyerek kulübün ve Camianın bu konuda ne kadar istekli odluğunu anlatarak gösterdi. Teknik Sorumlu Fatih Yabaş ise “ Bana teklif geldiğinde 3 de 3 yapmış bir takımdan teklif geldiğini gördüm. Başlarında  sezon öncesi ve 3 haftalık peridotta Osman Ay abim gibi ciddi bir antrenör vardı.Öncelikle Başkanıma ve Futbolculara şunu sordum Hayaliniz mi var yoksa Hedefiniz mi var. Bana Hedeflerinin olduğunu ve Bu Kulübün Takımını 1. KÜME ‘ye çıkartmak istediklerini ve bunu da birlikte yapmak istediklerini söylediler. Bana da imzayı atmak kaldı. Şuanda Osman Ay hocam, Başkanım Yönetim kurulu ve en büyük destekçimiz TARAFTAR ımız ile Bu yolun sonunda mutlu orak hedefimize ulaşmak istiyoruz. İnşallah sezon sonu o kupayı kaldırırız.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.