HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mart 2017 Salı

GÜMÜŞYAKA FIRSAT TEPTİ

GÜMÜŞYAKA FIRSAT TEPTİ
GÜMÜŞYAKA 1-1 ARNAVUTKÖY
2. Amatör lig 1.Grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Gümüşyaka ile Arnavutköy kozlarını Silivri Stadı’nda paylaştı.

Gümüşyakaspor 90 dakika adeta tek kale oynadığı maçta rakibiyle 1-1 berabere kalarak rakipleriyle arasını açma şansını değerlendiremedi. 90 dakika savunma yapan Arnavutköy 1-0 öne geçtiği maçta üstünlüğünü koruyamadı. Rakibi önünde her iki devrede de sayısız gol fırsatını değerlendiremeyen Gümüşyaka 1 puana razı oldu.

Maçın  başlama düdüğüyle birlikte rakip sahaya yerleşen Gümüşyakaspor ilk dakikalardan itibaren gol kaçırmaya başladı. Mavi Beyazlılar ilk yarı boyunca başta Mehmet İstek olmak üzere Uğur ve Şenol’la yüzde yüz fırsatları değerlendiremedi. Arnavutköy ilk yarı boyunca savunmadan çıkmayarak kontrataklarla etkili olmaya çalıştı.

İkinci yarıya da iyi başlayan Gümüşyakaspor 55. dakikada Halil’in attığı golle 1-0 yenik duruma düştü. Bu gole çabuk yanıt veren ev sahibi ekip 61. dakikada Şenol’un golüyle skoru 1-1 yaptı. 64. dakikada Şener’in  düşürülmesiyle penaltı kazanan Gümüşyakaspor’da topun başına Mehmet İstek geçti. Deneyimli forvet topu kaleciye nişanlayarak takımını öne geçirme fırsatını kullanamadı. Kalan dakikalarda baskısını daha da arttıran Gümüşyaka Şenol ve Mehmet İstek gol kaçırma rekorlarına imza atınca 1-1’lik skor maçın da skoru oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.