HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mart 2017 Salı

Gülsuyu'nda Hedef Yeniden Süper Amatör

Gülsuyu'nda Hedef Yeniden Süper Amatör
“BİRİNCİ SINIF TESİSLERE KAVUŞTUK”
Gülsuyuspor Kulüp Başkanı Bayram Behram Kaçar, Gülsuyuspor olarak yeniden bir yapılanma içine girdiklerini yeni tesisleriyle hedeflerinin yeniden Süper Amatör Kümeye çıkmak olduğunu söyledi.

Kaçar “Kulüp olarak yeni bir yapılanma içindeyiz. Birinci sınıf tesislere kavuştuk. Tesislerin kulübe tahsisi de son aşamaya geldi. Tesislerimiz olmadığı için 11 yıl boyunca bunun mağduriyetini yaşadık. Tesislerle birlikte altın çağımızı yaşayacağız. Bunda da Belediye Başkanımız Ali Kılıç Bey’in büyük katkısı ve desteği oldu. Yıllardan beri hayalimiz olan tesisleri Gülsuyuspor kulübüne kazandırarak hayallerimizi gerçekleştirdi. 11 yıl boyunca mağdur edildik. Bir kuşağı kaybettik.


 Bizler burada sadece iyi sporcular değil topluma ve çevresine faydalı iyi bireyler, sağlıklı  bireyler kazandırmak için toplumsal bir görev yapıyoruz. Belediye Başkanımız bize burada birinci sınıf bir tesis yaptı. Öncelikli hedefimiz bu tesislerde spor yapan genç sayısını arttırmak, bu sayıyı binlere çıkarmaktır. Bununla ilgili plan ve projelerimizi de en kısa sürede hayata geçireceğiz. Burası sadece bir spor kulübü değil aynı zamanda gençleri rehabilite eden, topluma kazandıran, sosyal sorumluluklarının farkında olan bir sivil toplum kuruluşudur.” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.