HAZIRLIK MAÇLARI

14 Mart 2017 Salı

Geredespor salladı, Modafen yıkılmadı!

Geredespor salladı, Modafen yıkılmadı!
Geredespor, lider Modafen karşısında 2-0 öne geçtiği mücadelede üstünlüğünü koruyamadı.

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup erteleme maçında Geredespor lider Modafen’i ağırladı.İlk yarı soyunma odasına 2-0 önde giden Geredespor , ikinci yarı kalesinde gördüğü 2 gol ile karşılaşmadan 1 puan ile ayrıldı. Geredespor’un gollerini Oğuzhan Yılmaz ile Murat Turan atarken konuk Modafenspor’un golleri Edin Selimovic ile Musa Demir’in ayağından geldi.


İlk Yarı Geredespor
Karşılaşmaya iki takımda hızlı başladı. Geredespor golü 20.dakikada buldu, Fatih’in kullandığı serbest vuruşta kalecinin sektirdiği topu takip eden Oğuzhan topu ağlara gönderdi. Konuk ekip kalesinde gördüğü golden sonra Geredespor kalesine yüklenmeye başladı. Modafenspor ataklarını Geredespor savunması püskürttü. 39.dakikada ise Murat Turan Geredespor’u 2-0 öne geçiren golü attı. Ceza sahasına sağ çarprazdan giren Murat 3 kişiyi geçtikten sonra topu ağlara yolladı. İlk yarı Geredespor’un 2-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.


Modafen bırakmadı
Karşılaşmanın ikinci yarısına konuk Modafenspor etkili başladı. Geredespor ise 2-0’nın verdiği rahatlık ile kendi yarı sahasına çekildi. 59.dakikada yaşanan karambolde Selimovic farkı 1’e indiren golü attı. Golden 1 dakika sonra Ahmet Şen’in sert şutunu kaleci Serdar çıkardı. 66.dakikada ise Modafenspor eşitlik golünü buldu. Kullanılan serbest vuruşta direkten seken topu Musa ağlara yolladı. Karşılaşmanın son çeyreğinde ise Modafenspor galibiyet golü aradı ve Geredespor kalesini ablukaya aldı. 90+3’te Modafenspor gole çok yaklaştı , ancak Samed topu çizgiden çıkardı. Karşılaşmada başka gol olmadı ve iki takımda 1’er puan ile sahadan ayrıldı.


Dostluk Rüzgârı
Karşılaşma öncesi ve sonrası Geredespor ve Modafenspor yöneticileri ile futbolcuları misafirperverlik ve centilmence geçen mücadeleden dolayı birbirlerini tebrik ettiler.


SAHA: Bolu Karaçayır
HAKEMLER: Veysel Karani Özkan, Hicri Yıldırım, Emrah Gülhan
GEREDESPOR: Serdar, Mustafa, Oğuzhan, Anılcan, Fatih, Cemal, Samed, Emre, Nurettin, Murat, Ali Kafadar
TEKNİK SORUMLU: Ahmet Gazi Özdemir
MODAFEN FK: Mustafa, Musa, Ozan, Gökhan, Furkan, Samet, Selimovic, Sergen, Volkan, Recep Hasan, Ahmet Şen
TEKNİK SORUMLU: Ali Karabıyık
GOLLER: 20’ Oğuzhan Yılmaz, 39’ Murat Turan – 59’ Edin Selimovic, 66’ Musa Demir

HABER-FOTOĞRAF: ALİ CAN DUMAN 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.