HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mart 2017 Perşembe

Genel Başkan İsmail Dilber, Tüfad İstanbul Şubesini Ziyaret Etti

Genel Başkan İsmail Dilber, Tüfad İstanbul Şubesini Ziyaret Etti
Tüfad Genel başkanı İsmail Dilber Genel merkez yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  Tüfad İstanbul şubesini ziyaret etti.
TFF Süper Lig Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın organize ettiği Uluslararası 2. Futbol Zirvesi için İstanbul'da bulunan Tüfad Genel Merkezi Yönetim Kurulu, programa katıldıktan sonra Tüfad İstanbul Şubesini ziyaret etti.


Sabah ilk olarak Kulüpler Birliği'nin programına katılan Tüfad heyeti program sonrasında İsmail Dilber başkanlığında toplu bir şekilde Tüfad İstanbul Şube binasına geçtiler. Ziyaret esnasında Genel Başkan İsmail Dilber'e İstanbul Şubesinin çalışmaları ve önümüzdeki kurs ve tüm eğitimler ile ilgili bilgiler verildi. Ayrıca futbol antrenörlerinin sorunları ve Türk futbolu üzerine genel bir sohbet gerçekleştirildi. Sohbet sonrasında İstanbul Tüfad Şube binasının önünde toplu fotoğraf çekiminin arkasında Genel Merkez yönetim heyeti uğurlandılar.
Genel Merkez heyetinin ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten Tüfad İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen, "Antrenörlerimizin sorunları ülkemizin her yanında benzerlik gösteren sorunlar. Bir çok İl başkanımızın da bu ziyarette bizimle birlikte olması sorunlarımızı konuşmamızda faydalı oldu. Kendileri ile İstanbul yaptıklarımızı ve projelerimizi anlattık. Karşılıklı olarak düşüncelerimizi paylaştık. Sizin aracılığınız ile teşrif gösteren Genel Başkanımız Sayın İsmail Dilber, Başkan Yardımcılarımız Sayın Tınaz Tırpan, Sayın Metin Türel, Sayın Nevzat Güzelırmak, Genel Sekreterimiz Sayın Alaattin Naganlu, Genel Merkez Baş Danışmanı Satyın Murat Edis, Tüfad Gaziantep Başkanımız Sayın İsmet Savcılıoğlu, Tüfad Samsun Başkanımız Sayın Hakkı Bayrak, Tüfad Kayseri Başkanımız Sayın Osman Yozgatlı, Tüfad Konya Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Bayrak, Tüfad Rize Başkanımız Sayın Bilal Hafızoğlu, Tüfad Kütahya Başkanımız Sayın Mehmet Acet, Tüfad Antalya Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Halil Yapıcı ve Değerli Hocamız Sayın Fethi Demircan'a ziyaretleri için teşekkür ederiz." dedi. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.