HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mart 2017 Salı

GEDİKPAŞA İKİ ATTI ÜÇ ALDI.

GEDİKPAŞA İKİ ATTI ÜÇ ALDI.
İstanbul 2. Amatör Lig 4. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Gedikpaşaspor kendi sahasında Zeytinburnu temsilcisi Yeşil Ilgazspor'u 2-1 yenerek çıkışını sürdürdü.

Küçükçekmece Halkalı Etap Stadı'nda oynanan maçın ilk yarısını ev sahibi Gedikpaşaspor 44.Dakikada Furkan'ın attığı golle 1-0 önde kapattı.
İkinci yarı hızlı başlayan ev sahibi takım Gedikpaşaspor'da  52.Dakika da Taner takımının ikinci gollünü atarken  fark ikiye skoru da 2-0'a getirdi.
68.Dakikada misafir takım Yeşil Ilgazspor takımında Soner takımının tek gollünü attı ve farkı bire skoru da 2-1 yapan gollü attı.
Müsabakanın ilerleyen süresinde başka gol ve goller olmayınca ev sahibi takım Gedikpaşaspor bu önemli maçı 2-1 kazanarak üç puanı aldı ve 6 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik elde ederek puanını 14 yaptı ve ligdeki çıkışını sürdürdü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.