HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

Firuzköy Tek yumruk

Firuzköy Tek yumruk
Lige iyi bir başlangıç yapamayan Kırmızı Beyazlılar hafta sonunda alınan Gümüşpınar galibiyetinden önce kenetlenerek sezonun kalan bütün maçlarını kazanmak için yemin etti.
Firuzköyspor 2.Başkanı Recep Baş yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak kenetlendiklerini söyledi. Baş “Bir rüzgar esmişti. Bu rüzgar geçti. Artık beraberlik dahi düşünmüyoruz.” ifadesini kullandı.
ŞAYİR’E ZİYARET
Öte yandan Firuzköyspor yönetimi Gümüşpınarspor maçı öncesi Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yener Şayir’i makamında ziyaret etti. Firuzköyspor 2.Başkanı Recep Baş ve basın sözcüsü Feridun Tiryaki, Şayir’e sezon başından beri kulüplerine gösterdiği hassasiyet ve destek için teşekkür etti. Baş ve Tiryaki yaptıkları ortak açıklamada “Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürümüz Sayın Yener Şayir bugüne kadar bütün isteklerimizi eksiksiz olarak karşılamıştır. Sayın Şayir’e hem bize hem de diğer amatör spor kulüplerine göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.