HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mart 2017 Cuma

Fatih Vatanspor namağlup play-off'ta

Fatih Vatanspor namağlup play-off'ta
TFF Kadınlar 2. Ligi'nde mücadele eden İstanbul temsilcisi Fatih Vatanspor namağlup olarak play-off'a çıktı.


Kadınlar 2. Lig 1. Grup’ta litgin son maçında Karabük Ovacıkspor’la karşılaşan Fatih Vatanspor sahadan 6-1’lik skorla ayrıldı. İstanbul ekibi böylece grubunu namağlup bitirerek adını play-off’lara yazdırdı. Vatanspor'un sporcusuyla, teknik heyetiyle yönetimiyle kenetlendiğini belirten Fatih Vatan Spor Kulübü Başkanı Suat Özcan karşılaşma sonrasında yaptığı açıklama da   "Kızlarımız büyük bir başarıya imza atarak ligi 32 puanla lider olarak tamamladılar. Şimdi play off'lar da mücadele edeceğiz. Buradan da şampiyon olarak çıkacağımıza inancımız tam. 1. Lig için en büyük aday biziz." dedi.


Play-off grubu dört takım arasında tarafsız sahada çift maçlı eleminasyon sistemine göre oynanacak. Ekipler, ilk kademede kazandıkları puanların yarısı kadar puanla bu maçlara başlayacak. İlk iki sırada yer alan ekipler 1. Lig’e çıkacak. Play-off’a yükselen ekipler ve başlayacakları puanlar şöyle:

Fatih Vatanspor 16
Amed Sportif 16
Hakkarigücü 15
Kocaeli Harb İş 14

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.