HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mart 2017 Cuma

Estetik International Hülya Avşar Cup başladı

Estetik International Hülya Avşar Cup başladı
Bu sene 17. yılını dolduran Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası, Estetik International Sağlık Grubu ana sponsorluğunda Akatlar Clubsporium tesislerinde düzenlenen basın toplantısıyla başladı.

Tenis sporuna yıllarını veren ve yaptığı turnuvalarla sporu destekleyen Hülya Avşar, Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Clubsporium Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çerçi’nin de bulunduğu basın toplantısı, medya mensubu ve gazetecilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Hülya Avşar’dan gösteri maçı
Basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplayan Hülya Avşar emeği geçen herkese ve bir kez daha Hülya Avşar Cup ana sponsorluğunda desteklerini esirgemeyen Bülent Cihantimur’a teşekkür etti. Mix kategorisinde turnuvada yarışacak olan Hülya Avşar, basın toplantısının ardından gösteri maçı yaparak, turnuvada yarışacak tüm sporculara başarılar diledi. Op. Dr. Bülent Cihantimur. sporun ve sporcunun daima yanında olduklarını dile getirirken spor yapan çocukların suça bulaşma oranlarına dikkat çekti. Spor yapan çocuk ile spor yapmayan çocuk arasında 180 derecelik bir fark olduğunu belirterek. Tüm çocuklarımıza spor yapma imkanı sunulması gerektiğini belirtti. Hülya Avşar Cup'a bir kez daha ana sponsor olmanın sevincini yaşadıklarını dile getirdi. Hülya Avşar ile çiftlerde ekip olarak yarışacaklarını belirten Saffet Çerçi ise ilk hedeflerinin çeyrek final olduğunu ama daha sonrasında zorlu rakiplerle karşılaşacaklarını ve zorlu bir organizasyon olduğunu söyledi. ayrıca bu organizasyona Clubsporium tesislerinde ev sahipliği yaptıklarından dolayı onur duyduklarını ifade etti. 


Gelirin tamamı çocuklara
Elde edilen gelirin tamamı başarılı çocuklara eğitim bursu olarak aktarılacak olan Hülya Avşar Tenis Cup Turnuvası, 12 gün boyunca devam edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.