HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

Esenler Kulüpler Birliği'nden Şok Karar

Esenler Kulüpler Birliği'nden Şok Karar
Alt yapı takımlarımızı ligden çekiyoruz.
Esenler Kulüpler Birliği TFF İstanbul düzenlemiş olduğu hafta içi müsabakalarının yoğunluğundan şikayetçi.

Son iki sezondur Esenler'de stadyumun bulunmaması sporcu sayısının azalmasına, spor kulüplerinin çok zorlanmasına rağmen gençlerimizin topluma kazandırmak özverisine rağmen, TFF İstanbul İl Temsilciliği bu sezon ki hafta içi müsabakaların yoğunluğu maç saatlerinin yoğunluğu, çocukların TEOG vs. sınavlarının gözetilmemesi nedeni ile kulüpler servis ayarlama sıkıntısı ile takımlarını ligden çekme noktasına gelmiştir. Defalarca ikili görüşmelerde hafta içi maçlarının oynanmaması gerektiğini dile getirmemize rağmen çözüm bulunamamasını üzüntü ile karşılıyoruz.
Çözüm olarak grupların 10 veya 12 şerli olup akşam maçlarını da dahil edilip kulüplerin rahatlatılması dikkate alınmıyorsa da Esenler'de bulunan bütün amatör takımların devam etmekte olan liglerden çekilmesi yönünde yönetim kurulu olarak karar alınmıştır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.