HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mart 2017 Cuma

Ersan Demir'den çarpıcı açıklamalarErsan Demir'den çarpıcı açıklamalar
Tekirdağ Süper Amatör Lig ekiplerinden 1461 Karadenizspor takımı Teknik Direktörü Ersan Demir Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Karadenizspor takımı Teknik Direktörü Demir "Tekirdağ Süper Amatör Ligi gördüğüm en kaliteli ve en zor Liglerden bir tanesi. Tüm takımlar farklı özellikleri bünyelerinde toplamış ciddi birer tehdit konumundalar. Grubumuzda yer alan tüm takımları Liderinden en alt sıradakine kadar fazlasıyla önemsiyor ve saygı duyuyoruz. Konumumuz itibari ile çok zorlu dört haftaya giriyoruz. Bu hafta sonu Lider Çerkezköyspor 1911 takımını konuk edeceğiz. İki haftadır müsabakalarını analiz ediyorum oldukça kaliteli bir ekip ile oynayacağımızı söyleyebilirim. Sakatlıklar ve cezalı sporcularımızın fazlalığı, ideal tertibimiz ile mücadele edemememiz, en büyük handikapımız. Ara transferde birçok sporcuyu kadroya katmamız neticesinde uyum sorununu halen aşamamış durumda olmamızda farklı bir handikap. Sporcularımızın özverili ve can siperane çabaları birçok sorunu sorun olmaktan çıkartıyor. Lideri evimizde ağırlarken güzel bir futbol ortaya koyacağımızı taraftarlarımıza hatırlatmak istiyorum. Centilmenlik ve kazanma arzumuzu birleştirerek Lideri evine eli boş gönderme başarısını elde etmek için doksan dakika boyunca sporcularımızın göstereceği mücadeleden hiç şüphem yok. Müsabakanın öneminin farkındalar." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.