HAZIRLIK MAÇLARI

14 Mart 2017 Salı

Erok Spor, 3. Lig Yolunda İlerliyor.

Erok Spor,  3. Lig Yolunda İlerliyor.
Bölgesel Amatör Lig 12. hafta müsabakasında bir başka İstanbul temsilcisi ataşrhir Çamoluk Spor'a konuk olan Erok Spor zor maçın sonunda sahadan galibiyetle ayrılan taraf oldu.

Bölgesel  Amatör Lig 12. grupta mücadele eden iki İstanbul temsilcisi Maltepe Başıbüyük Stadı'nda karşı karşıya geldi. Grupta lider durumda bulunan Erok Spor için 3. lig yolunda önemli virajlardan biri olan karşılaşma Ataşehir Çamoluk açısından da lige tutunma noktasında önem taşıyordu.
KArşılaşma da Erok Spor, Ataşehir temsilcisi karşısında daha iyi bir performans ortaya koyarken ilk yarıyı da Samet Şenol'un golkü ile 1-0 önde kapattı. Maçın ikinci yarısında Anıl Üstün ile bir gol daha bularak farkı ikiye çıkaran misafir ekibe karşı ev sahibi Ataşehir Çamoluk Spor'un tek golü uzatma dakikalarında Oğuz Dalgıç'tan geldi. Müsabaka 2-1 Erok Spor'un galibiyeti ile tamamlanırken, ligin bitimine 4 hafta kala Çengelköy A.Ş. ile arasında olan 5 puanlık farkı da korudu.  
Erok Spor'da Mehmet Aslan karşılaşmanın uzatma dakikalarında bir pozisyonda hakeme itirazlarında kontrolsüz hareketlerde bulununca, karşılaşmanın hakemi Onur Kemal Sağaslan bu oyuncuyu kırmızı kartla oyundan ihraç etti.

Erokspor 19 Mart pazar günü kendi sahasında Altınova Belediyesporu konuk edecek. Erok Spor karşısında aldığı bu yenilgi ile ligde kalma ümitlerini oldukça zora sokan Ataşehir Çamolukspor ise 19 mart pazar günü deplasmanda Mudanyaspor ile karşılaşacak.


1 yorum :

Adsız dedi ki...

Maç yorumunuzda maçın hakemine kontrolsuz harekette bulunduğumu söylemişşiniz.Pozisyonda ayağımız kırılınca mı faul verilecekti ? Bir hakem oyuncuya sedye çağırmazmı ? Üstüne birde alaycı bir şekilde tamam alın kenara mı denir? Bilek bağım son anda kopmakdan kurtulmuş.Ayağımın üzerine basamıyorum!!Sizin maç yorumunuzda oyuncu sağlığı önemsiz galiba...Saygılar Mehmet ASLAN

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.