HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mart 2017 Çarşamba

Enver Şen “VİCDANEN ÇOK RAHATIM”

Enver Şen “VİCDANEN ÇOK RAHATIM”
B.Çekmece Tepecikspor’daki görevinden istifa eden Enver Şen, konuya ilişkin kamuoyunu bilgilgilendirmek amacı ile sayfamıza aracılığı ile bir açıklama yaptı.

Şen, istifa sonrası sessizliğini bozarak ekibiyle birlikte adam gibi çalıştıklarını, adam gibi bıraktıklarını söyledi. Şen “Tepecikspor olarak ikinci yarının en başarılı ekiplerinden bir tanesiyiz. Ben 10. haftada 5 puanla aldım. 14 haftada 23 puana getirdik. Benim çalıştığım dönem için vicdanen çok rahatım. İşimi doğru yaptım, düzgün yaptım. Ekibimle birlikte adam gibi çalıştık. Adam gibi de ayrıldık. Yapacak bir şey yok. Futbolun doğasında bunlar da var. Takımı iyi bir noktada bıraktığıma inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.