HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mart 2017 Çarşamba

Derbinin Galibi Kabakça

Derbinin Galibi Kabakça
İstanbul 2. Amatör Lig 1.Grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Kabakçaspor etkili bir oyunla Karacaköy Belediyespor’u 4-2 mağlup ederek Çatalca derbisinden gülerek ayrılan taraf oldu.

Güçlü kadrolarıyla dikkat çeken iki takımın mücadelesi tam bir gol düellosuna sahne oldu. Çatalca Stadı’nda oynanan maça Kabakça çok iyi başladı.


Yeşil Sarılılar arka arkaya girdiği fırsatlardan yararlanamadı. Kabakçaspor 19. dakikada İlker’in attığı golle 1-0 ne geçti. 29. dakikada Efe Erel farkı ikiye çıkaran isim oldu: 2-0.

Karacaköy Belediye bu gollere 42. dakikada Nazım Bislan’la yanıt verince ilk yarının skoru ortaya çıktı: 2-1.
İlk yarıdaki etkili oyununu ikinci yarıda da sürdüren Kabakçaspor 66. dakikada Faruk’la 3-1 öne geçti. Karacaköy Belediyespor Volkan’la farki bire indirmesine rağmen arkasını getiremedi: 3-2. Maçta son sözü yine Kabakça söyledi. 77. dakikada Ömer Faruk skoru ilan etti: 4-2.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.