HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mart 2017 Pazartesi

Davutpaşa'nın BAL İnadı

Davutpaşa'nın BAL İnadı
Süper Amatör Lig kalsman A grubunda Bölgesel Amatör Lig için mücadele eden Davutpaşa ile Paşabahçe Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı'nda karşı karşıya geldi. 


Geçtiğimiz hafta Kurtköy karşısında alınan galibiyetle morallenen Paşabahçe bu hafta da hanesine 3 puan yazdırarak üst sıralardan kopmadan BAL serüvenini sürdürmek istiyordu. Sezon başından beri tribünü ve aha içi davranışları ile tüm takımların sempati ile yaklaştığı Davutpaşaspor ise Alibeyköy karşısında alınan mağlubiyetin yarasını sarmak ve hedeften uzaklaşmamak için mutlak galibiyet parolası ile yola çıkmıştı.
Karşılaşma boyunca daha çok orta saha mücadelesi şeklinde geçen müsabakanın ilk yarısı 25. dakika da Oğulcan'ın ortasına harika bir kafa vuruşu yapan Özgün Şala'nın fileleri havalandırması ile 1-0 kapandı.
İkinci yarı karşılıklı ataklar ile geçse de Paşabahçe eşitlik, Davutpaşa'da ikinci golü bulmakta becerili olamadı. maçsonunda sahadan 1-0 galibiyetle ayrılan taraf Davutpaşaspor oldu. Davutpaşa bu galibiyetle 4 haftada 9 puanla 3. sırada yer alırken, Paşabahçe ise 4 puanda kalarak sıralamada 5. sırada kaldı.

STAD : Sarıyer Belediyesi Bahçeşehir Stadı
PAŞABAHÇESPOR : Yağızcan, Ferhat, Fırat Çakar, Berkan, Mehmet Ali, Yunus Emre, İskender, İshak, Selçuk, Ergün, Yalçın
ANTRENÖR : Aydın Çaylı
DAVUTPAŞASPOR :Mahir, Özkan, Emre, Sergen, Oğuzhan, İrfan, Semih, Ahmet Can, Oğulcan, Özgün, Seyfettin
TEKNİK DİREKTÖR : Deniz Atak

GOL : Dk.25

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.