HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

ÇUBUKLUSPOR U19 GENÇLERİ ÖNEMLİ BİR FIRSAT KAÇIRDI 2-2
İstanbul Amatör Ligleri U19/1.Liginde müthiş bir mücadeleye sahne olan 18.Grupta şampiyonluk iddiasını devam ettirme düşüncesindeki Çubukluspor, Paşabahçe Stadında İdealtepespor’u konuk etti. Karşılaşma ilk yarıda kaydedilen karşılıklı ikişer golle beraberlik ile neticelenirken, her iki takımdan birer oyuncu da gördükleri Kırmızı Kartlar ile oyun dışı kalıp takımlarını 10’ar kişi bıraktılar.


Lokman Balcı Yönetimindeki Çubukluspor Takımı 15.Dakikada kazandığı Penaltı atışını Cengizhan Kokoş‘un kaydettiği golle olumlu kullanınca 1-0 öne geçti. İdealtepespor bu gole 23.Dakikada İsmail ile karşılık verince durum eşitlendi 1-1.


Müsabakanın 31.Dakikasında Berke kaydettiği gol ile Çubukluspor’u bir kez daha öne geçirdi. Aynı oyuncu 40.Dakikada gördüğü Kırmızı Kartla takımını 10 kişi bıraktı. Maçta ilk yarının son dakikasında İdealtepespor Aytunç ile bulduğu gol ile maçı 2-2’ye taşıdı.

İkinci yarıda da her iki takımın karşılıklı atakları ile güzel bir mücadele örneği sergilendi. Müsabakanın 65.Dakikasında Çubukluspor Takımı bir penaltı atışı daha kazandı. Bu karara İdealtepspor Kalecisi İtirazını yüksek perdeden dillendirince Hakemden Kırmızı Kart gördü. İdealtepespor takımı oyuncu değişikliğine giderek kaleye Buğra geçti. Cengizhan Kokoş’un kullandığı atışta soluna doğru uzanan Buğra topu çıkarında Çubukluspor önemli bir avantajı kaçırmış oldu.

Maçta kalan dakikalarda ataklardan sonuç çıkmayınca maçta 2-2 beraberlikle neticelendi. Grup Lideri Çavuşbaşıspor Ortaçeşmespor’u 4-3 mağlup ederek liderliğini devam ettirirken, ikinci sırada yer alan Beykoz 1908’de Acıbadem Üsküdar aldığı galibiyetle takibine devam etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.