HAZIRLIK MAÇLARI

29 Mart 2017 Çarşamba

Çorlugençlerbirliği zorlu deplasmandan üç puanla döndüTekirdağ Süper Amatör Lig temsilcileirnden Çorlugençlerbirliği takımı BüyükÇınarlı deplasmanından üç puanı üç golle almasını bildi.
Düşme hattından kurtulmaya çalışan Çorlugençlerbirliği takımı karşısında hiç ummadığı kadar dirençli ve tempolu bir Büyükçınarlı takımı buldu.İlk kırkbeş dakika her takımında çabası gol getirmeyince beraberlikle neticelendi.Müsabakanın ikinci yarısında çok enteresan gelişmeler yaşandı.İkinci devreye harika bir başlangıç yapan Çorlugençlerbirliği takımı Yiğit'in iki güzel golü ile bir anda iki farklı öne geçmesini bildi.

Çorlu temsilcisi maçı koparttı derken Çorlugençlerbirliği futbolcusu Ulşa ikinci sarıdan kırmızı kartla oyun dışı kalınca oyunda üstünlük ve pozisyon zenginliği Büyükçınarlı takımına geçti.Ataklarını sıklaştıran Evsahibi takım aradığı golü yetmişinci dakikada bulunca müsabaka bir anda adrenalin geldi.Dakikalar sekseni gösterdiğinde serbest vuruş kazanan Büyükçınarlı takımı Eyüp ile topu direğe nişanlayınca beraberlik şansı kaçmış oldu.Bu pozisyon belkide maçın kırılma anıydı.Bu pozsyonun hemen bir dakika sonrasında Çorlugençlerbirliği takımından Görkem takımını iki farklı öne geçiren golü kaydetti.Bu gol aynı zamanda doksan dakikanın da skoruı olarakn tabelada yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.