HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mart 2017 Salı

Çeltik'ten Aynı Tarife

Çeltik'ten Aynı Tarife
2. Amatör Lig 3.Grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Çeltikköy ile Firuzköy’ün 90 dakikalık mücadelesi nefesleri kesti.

Silivri Stadı’nda oynanan maçta sahadan 2-0 galip ayrılan ev sahibi Çeltikköy, Haraççı deplasmanından sonra bir başka güçlü rakibi Firuzköy’ü de aynı skorla mağlup ederek ikide iki yaptı.

Karşılaşmada 90 dakika boyunca kemik sesleri havada uçuştu.

Firuzköyspor özellikle etkili olduğu ve bir çok net fırsattan yararlanamadığı ilk 45 dakikada gol çıkaramadı. Devre golsüz kapandı. İkinci yarıda Firuzköy yine atak bir oyun ortaya koymasına rağmen konuk takım Çeltikköy’ün kontrataklarına karşılık veremedi.

 Hücuma az ama öz çıkan Çeltikköy her girdiği pozisyonda Firuzköy’e zor anlar yaşattı.

 55. dakikada penaltıdan Ahmet Koç’un golüyle 1-0 öne geçen Çeltikköy golden sonra yine oyunu kendi sahasında kabul ederek rakibinin birinci bölgede hata yapmasını bekledi.

Firuzköy’ün beraberlik golü için açıldığı, savunma ve ortasahayı önde kurduğu ikinci yarıda savunma arkasına etkili bir şekilde sarkan ev sahibi ekip hücum silahlarını iyi kullandı.

 Rakibine ikinci yarıda net fırsat vermeyen Çeltikköy kontaataklarla da ikinci golü arayarak fişi çekmeye çalıştı.

Maçın son dakikalarında Firuzköy tüm hatlarıyla yüklenirken kontratakta Ümit’le cezayı kesen Çeltik sahadan 2-0 galip ayrılarak 3 puanın sahibi oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.