HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mart 2017 Cumartesi

Çeltikköy, Galibiyet Serisine Devam Ediyor.

Çeltikköy, Galibiyet Serisine Devam Ediyor.
2. amatör lig 3. grupta bu sezon hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Çeltikköy spor Silivri Stadı'nda konuk ettiği Firuzköy karşısında aldığı 2 farklı galibiyetle hanesine 3 puan yazdırmayı başardı.
Sezona Ambarlı Işık spor karşısında aldığı 1-1 lik berberlik ile başlayan Çeltikspor, ikinci hafta müsabakasında deplasmanda Haraççıspor karşısında aldığı 2*0  lık galibiyetle ligdeüst sıralarda yer aldı. Bu hafta da evinde Firuzköy'ü konuk eden Çelkiköy, ilk yarısı golsüz eşitlikle geçen karşılaşmanın ikinci yarısında 62. dakika da Ahmet Koç'un penaltı golü ile öne geçti. Rakip kalede bask ıkuran Çeltikköy 81. dakika da Ümit Erkin'in skoru belirleyen  golü ile 2-0 lık galibiyetle kapatarak puanını 7'ye yükseltti.
Çeltikköy haftaya zorlu Tem Terkos deplasmanına çıkacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.