HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mart 2017 Çarşamba

Çeltikköy, deplasmanda gol oldu yağdı.

Çeltikköy, deplasmanda gol oldu yağdı.
Amatör 2.Küme 3.Grupta oynanan maçta Çeltikköy, deplasmanda Gümüşpınar’ı 5-0 gibi net bir skorla mağlup ederek yükselişine devam etti.

Çatalca Stadı’nda oynanan maçta etkili bir oyun ortaya koyan konuk takım Ahmet Koç’un hat trick yaparak yıldızlaştığı maçta farka koştu.

Gümüşpınar rakibine yeterli direnci gösteremezken ikinci yarıda da oyundan düşerek rakibine teslim oldu. İlk yarıda tek gol Ahmet Koç’tan geldi. Deneyimli oyuncu 41. dakikada attığı golle takımının soyunma odasına 1-0 önde gitmesini sağladı.

 İkinci yarıya da golle başlayan Çeltikköy 58. dakikada Ahmet Koç’la bir gol daha bulunca skor 2-0’a geldi. 71. dakikada Gökhan skoru 3-0 yaptı. 76. dakikada sahneye çıkan Tanju penaltıdan skoru 4-0’a getiren isim oldu. 82. dakikada maçın yıldızı Ahmet Koç maçın skorunu ilan etti: 0-5. Maçta inanılmaz çalışkan bir görüntü ortaya koyan Ahmet Koç 86. dakikada gördüğü kırmızı kartla Çeltik’in galibiyet sevincini kursağında bıraktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.