HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mart 2017 Pazar

Çakılköy Fark Yarattı.

Çakılköy Fark Yarattı.
İstanbul 2. amatör lig 2. grupta aynı puanla ilk iki sırayı paylaşan ve zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Çakılspor, kendi evinde ve taraftarının önünde çıktığı maçta güçlü rakibi Avcılar 1903’ü farklı skorla geçerek liderlik koltuğunda tek kaldı.Çatalca Stadı’nda oynanan maçta baştan sona kadar oyunu domine eden ev sahibi ekip haftanın en çok dikkat çeken sonucuna imza attı.

 Haftaya averajla rakibinin önünde lider giren Avcılar 1903 bu sezon ilk yenilgisini yaşarken şampiyonluk yarışındaki rakibinden de ağır bir darbe yemiş oldu.
Taraftarların da büyük bir ilgi gösterdiği maçta ev sahibi ekip adına perdeyi 12. dakikada Namık açtı: 1-0.


Golden sonra ataklarını daha da arttıran Çatalca ekibi 17. dakikada Zafer’le skoru 2-0 yaptı.

30. dakikada sahneye çıkan Anıl durumu 3-0 yaptı. 45. dakikada Kerem ilk yarının skorunu belirledi: 4-0.

 İlk yarıda olduğu gibi ikinci yarıda da hızını kesmeyen Çakılspor 53. dakikada Akın’ın attığı golle 5-0 öne geçti.

 Çakılspor 71. dakikada Mehmet’le bir gol daha bularak skoru 6-0’a getirdi.


 Farklı mağlup duruma düşmesine rağmen en azından şeref golünü bulmak isteyen Avcılar 1903’ün tek gol 81. dakikada İnan’dan geldi: 6-1.

 83. dakikada Sezgin şık bir vuruşla perdeyi kapatan isim oldu: 7-1. Bu sonuçla 10 puana yükselen Çakıl grubun yeni lideri olurken haftaya lider giren Avcılar 1903 de ilk yenilgisini alarak moral motivasyon anlamında da büyük bir darbe yedi.
KIRMIZI KARTLAR HAVADA UÇUŞTU
Oldukça gergin geçen maçın 44. dakikasında kırmızı kartlar havada uçuştu. Maçın hakemi Tolga Akbaba Çakılspor kulübesinden Mert Evci ve İsmail ile Avcılar 1903’den de Furkan Ayna’yı gösterdiği kırmızı kartlarla oyundan ihraç etti. İki takım da oyunun büyük bir bölümünü uzun süre 10 kişi oynamak zorunda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.