HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mart 2017 Cuma

BÜYÜK ÜMİTLERSPOR'DA TAHSİN GÜVEL DÖNEMİ

BÜYÜK ÜMİTLERSPOR'DA TAHSİN GÜVEL DÖNEMİ
2. Amatör küme 13. Grupta yer alan Gaziosmanpaşa takımlarından Büyük Ümitlerspor Takımın başına Bu sezon Gaziosmanpaşaspor’da kaleci Antrenörü olarak görev yapan Tahsin Güvel'i getirdi.

Kulüp lokal binasında bir araya gelen taraflar, imza töreninde başarılı bir sezon için ve hedefe ulaşmak için, yapılması gerekenlerin planlaması da yaptı. Başkan Erdal Çalışkan İmza töreninde yaptığı konuşmada " Takımı, yıllarını bu işe veren ve ilk günkü heyecanını hiç kaybetmeyen Tahsin GÜVEL'e teslim ederek, bu yılı şampiyonluk parolası ile hedefe yürüme adına bir adım attık. Hocamın enerjisi ve hırsı birleştiğinde, hedefe daha emin adımlarla yürüyeceğimizi İnancımız sonsuz. Bundan sonra emin ellerde, daha rahat bir maç izlemenin keyfini taraftarlarımıza sunacağımıza inanıyoruz. 
Çok zorlu bir gruptan, hocamızın tecrübesiyle, çıkacağımıza inanıyoruz. Bu birikim, bizde ve hocamızda fazlasıyla var.Allah utandırmasın, yolumuz açık olsun. “ şeklinde konuştu. 

Büyük Ümitlerspor’un çiçeği burnunda Antrönörü Tahsin Güvel ise “Bu göreve ne için davet edildiğimi biliyorum. Hiçbir koşul gözetmeksizin bu çalışmayı beynimde ve yüreğimde hissettiğim için burada başladım. Önümüzde yol haritası var. Bu süreçte belki puan kayıpları da olacak ancak bunların hiçbiri bizi hedefimizden şaşırtmayacak. Hedefimiz belli, bu hedefi mutlaka vuracağız. Puan kaybetmeden gidersek daha iyi olur. Buraya bir hedef için geldim. Yılın sonunda hepimiz bu hedefi yakalayacağız. “ şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.