HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mart 2017 Cumartesi

BÜYÜK ÜMİTLER 40. YILDA ŞAMPİYONLUK İSTİYOR.

BÜYÜK ÜMİTLER 40. YILDA ŞAMPİYONLUK İSTİYOR. 
2. Amatör Lig 13.Grupta mücadele eden Pazariçi takımlarından B.Ümitlerspor kulübü başkanı Erdal Çalışkan, Tek Rumeli Tv Spor Müdürü Erol Eftekin ile yen sezon için değerlendirme yaptı.

Geçtiğimiz sezon 1. Amatör küme kapısından kıl payı döndüklerini belirten Erdal başkan, Önceki yıllardaki hatalarını gördüklerini bu sezon işi sıkı tutmaya karar verdiklerini söyledi.
Yeni sezonda iddialı güçlü bir yönetim kurulu kadrosunu kurduklarını dile getiren Başkan “her türlü emeğini ve zamanını harcayacak güçlü bir yönetime sahibiz Takımın başına Yüksel Çabuk’u getirdik takımımıza gereken takviyeleri yaptık yönetim olarak önümüze bir hedef koyduk her takım gibi bizimde 40. Yılımızda hedefimiz Tabi ki 1. Amatör lige çıkmak olacaktır. Bizlere her yönden destek veren başta Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Pazariçi halkına kulübüm ve camiam adına çok teşekkür ediyorum. Yeni sezonun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.