HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

Beylerbeyi'nde Orhan Şerit Dönemi Başladı.

Beylerbeyi'nde Orhan Şerit Dönemi Başladı.
3.lig 1.grup takımlarından Beylerbeyispor kulübü Orhan Şerit ile sözleşme imzaladı.

Orhan Şerit 1962 Kocaeli doğumlu.
Futbol antrenörlüğüne 1992 yılında Kocaelispor kulübünde başladı.

Aralıksız 7 yıl Kocaelispor kulübünde görev yaptı.

Daha sonra sırasıyla 2000 yılında İzmitspor, Akçaabat Sebatspor, Çaykur Rizespor, Diyarbakırspor, Altay ve Kahraman Maraşspor kulüplerinde çalıştı.

3.lig 1.grupta ligde oynadığı 26 maçta 4 galibiyet, 8 beraberlik 14 yenilgi ile 20 puanla 19.sırada  ligde kalma mücadelesi veren Beylerbeyi spor kulübünde Teknik sorumluluk yapacak olan Orhan Şerit hoca ve ekibi takımı ligde tutmak için çaba sarf edecekler.

4 takımın düşeceği 1.grupta ligin bitimine son 10 maç kala ligden düşmüş gözü ile bakılan Beylerbeyispor takımının  başına geçme cesareti gösteren  Orhan Şerit hocamıza başarılar diliyoruz.
Haber : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.