HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mart 2017 Pazar

Beykoz1908'den altın değerinde üç puanKlasman Grubu müsabakalarından Beykoz1908 ile Hasköy arasında oynanan müsabaka Sultangazi Cebeci Arena'da oynandı.
Hasköy taraftarı tribünde yer almazken,Beykoz1908 taraftarı yaklaşık dört yüz kişilik koro ile tribünlerdeki yerini aldı.


Müsabakanın başından sonuna kadar takımları lehine tezahuratlarda bulunan Beykoz1908 taraftarı verdiği destekle galibiyette önemli br rol oynadı.


Müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve arzulu başladı.Yeni Teknik Direktör Şerif Subaşı ile müsabakaya çıkan sarı siyahlı takımda kadrodaki değişiklikler göze çarptı.


Müsabakanın ilk dakikasından itibaren oyunun üstünlüğünü ele geçiren Beykoz1908 takımı Özellikle Ömercan'nın etkili oyunu ile rakibine zor anlar yaşattı.


Neredeyse ilk kırkbeş dakikada kalesinde sadece bir pozisyon gören sarı siyahlı takım Tolga Ömercan işbirliği ile üretilen pozisyon sonrasında Ömercan'ın harika golü ile ilk kırkbeş dakikadaki üstünlüğünü belli eden golü buldu.


İlk kırkbeş dakikada sarı siyahlı takımın bariz üstünlüğü vardı.


Bu gol sonrasında daha da morallenen sarı siyahlı takı kazandığıpenaltıyı Arınç ile değerlendiremedi.


Başarılı bir müsabaka çıkartan tecrübeli sol bek kullandığı penaltı atışında kaleciyi ters köşeye göndermesine rağmen topu yan direğe nişanlayınca takımının iki farklı öne geçmesine müsade etmedi.

İlk kırkbeş dakika sarı siyahlı takımın 1-0 üstünlüğü ile sonuçlandı.Müsabakanın ikinci yarısında ilk kırkbeş dakikaya benzer bir futbol anlayışı sahada yer aldı.


Beykoz1908 takımı ikinci yarının başından sonuna kadar oyunu kontrolü altında tuttuğu gibi oynadığı futbolla da müsabakayı izleyen taraflı tarafsız tüm sporseverlerin beğenisini kazandı.


İlk kırkbeş dakikaya güzel bir gol sığdıran Ömercan bu ke zilk golü unutturacak kalitede bir gole daha imza attı.

Orta sahada tola beraber driplinge kalkarak bir bir rakiplerinden kurtulup kalecinin yanından topu filelere gönderince bir anda Beykoz1908 tribünleri yedek kulübesi bayram yerine döndü.

Bu gol sonrasında Ömercan  net bir gol pozisyonundan faydalanamayınca doksan dakika sonunda üç puan Beykoz1908 takımının oldu.


Müsabakanın ikinci yarısında Hasköy takımının yakaladığı tek net gol pozisyonunda altı pastan yapılan dokunuşa kalesinde güven veren Serkan gole izin vermedi.


Galibiyet sonrasında Taraftarı ile sarı siyahlı futbolcuların sevinci görülmeye değerdi.


Müsabakanın genelinde centilmence mücadele sergilenirken zaman zaman elektriklenmeler oldu.İki takımda da aklı selim sporcu sayısının fazlalığı istenmeyen olayların oluşmasına engel oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.