HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mart 2017 Cuma

Beykoz1908'de yüzler gülüyorKlasman Grubu takımlarından Beykoz1908 takımında son derece tempolu ve keyifli bir idman gerçekleşti.
Hafta sonu oynanacak olan İstanbulspor müsabakası hazırlıklarını tamamlayan sarı siyahlı ekipte son derece yorucu ve tempolu bir idman gerçekleşmesine rağmen sporcuların yüzlerindeki tebessüm gözlerden kaçmadı.

Beykoz1908 takımının çiçeği burnunda teknik direktörü Şerif Subaşı zorlu müsabaka öncesinde şu açıklamalarda bulundu;Öncelikle hafta boyu sporcularımın idmanlara olan uyumu ve adaptasyonundan son derece mutluyum.Kişilikli ve karakterli sporcular nasıl davranması gerkiyorsa öyle davranıyorlar.

Muhteşem taraftarımıza bu hafta sonu her zamankinden daha fazla iş düşecek.Grubumuzun zirve adayı takımlarından bir tanesi ile çok önemli bir sınava çıkacağız.Bu güne kadar olan desteklerinden bir kat daha fazlasını bu hafta sonu sunacaklarından şüphemiz yok.


Onlardan bu desteğin yanında küçük bir ricam olacak.Lütfen sahaya yabancı madde atılmasın.Ceza alacağımız davranışların içine girilmesin.Bu takım sorumluluğunun farkında.Oynayan oynamayan tüm sporcularıma güvenim tam.


Bu taraftar desteğini pozitif yönde sürdürdüğü sürece aşamayacağımız engel yok.Önümüzde dört önemli sınav var.Sizlerin sayesinde ilk sınavdan başarıyla çıkacağımızdan hiç kuşkumuz yok.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.