HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mart 2017 Cumartesi

Beykoz1908'de şok gelişmelerKlasman Grubunda mücadele eden Beykoz1908 takımında şok bir gelişme yaşandı.Sarı Siyahlı takımın teknik direktörü Mehmet Hasan Al eşi benzeri görülmemiş bir sebep ile istifa ettiğini açıkladı.
Sütlüce Stadyumunda oynanan Beykoz1908-Beylikdüzü müsabakasında yaşanan hakem katliamını protesto etmek için istifa ettiğini belirten tecrübeli teknik adam bir hakem bir takımı ancak bu kadar doğrar dedi.

Uydurma bir penaltıyla rakibimizi öne geçirdi.Sporcumuz hastanelik olduğu pozisyonda kırmızı kart ve penaltı kararı yerine devam diyerek futbol adına resmen bir katliam gerçekleştirmiştir.Böyle bir hakemin müsabakamıza verilmesi çok düşündürücüdür.


İl Hakem komitesini ve bu gün yaşadıklarımızı protesto etmek için görevimden istifa ediyorum.Beykoz1908 gibi tarihi bir kulüpte geçirdiğim kısa süreli teknik adamlık görevimi bu müsabaka sonrasında sonlandırıyorum.


Bu süre zarfında onurla ve gururla hizmet ettim.İddaa ediyorum hakem oyunları ve futbol rezilliklerine mağlup olunmadığı takdirde bu takım Bal Ligine yükselecektir.Benim sabrım ve futbol ahlakım bu kadardan fazlasını kaldırmıyor.


Maçlarımız neredeyse şehir dışına verildi.İlk defa merkezde müsabaka oynayacağız dedik bu kez de hakem katliamı ile karşılaştık.Bu müsabaka ile ilgili burnuma çok pis kokular geldi.


Rakibimizin Federasyona yakın isimlerden oluşan bir ekibe sahip olması konusunda uyarılmıştım ama asla inanmamıştım.


Bu müsabakada yaşanan infazdan sonra görevde kalamazdım.Taraftarımız hakkını helal etsin.Be hepsine hakkımı helal ediyorum.


Hiç merak etmesinler bu takım Bal Ligine yükselecek.Yeterki Beylikdüzü müsabakasında yaşadığımız katliam bir daha yaşanmasın.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.