HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mart 2017 Perşembe

Beykoz1908'de neşeli idmanKlasman Grubu takımlarından Beykoz1908 takımında son derece yorucu ama neşeli br idman gerçekleşti.
Teknik Direktör Şerif Subaşı yönetiminde gerçekleşen idman son derece yorucu olmasına rağmen sporcuların idmana gösterdikleri reaksiyon başta Kulüp Başkanı Zeki Aksu ve yöneticiler olmak üzere,Teknik Direktör Şerif Subaşı'nın yüzünde tebessümler açmasına yol açtı.


Hafta sonu zorlu bir müsabaka oynayacaklarının altını çizen başarılı teknik adam Amatorun Dunyasi ekibine şu açıklamalarda bulundu: Artık telafisi olmayan haftalara girdik.


Son üç maçımız hepsi birbirinden zorlu.İlk müsabakamızı son derece diri ve arzulu bir takım olan Ortaköy takımı ile oynayacağız.Sporcularım müsabakanın zorluk derecesinin farkında.Kazanmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını idmanlardaki tempo ve arzuları ile gösteriyor.


Benim bir isteğim Beykoz Belediyesinden olacak. Ortaköyspor maçına müsabakaya gelmek isteyen taraftar sayısı kadar araç sunarsa bizlere verilecek desteğinde o kadar artacağını düşünüyorum.Belli bir grup seyircimiz her ne olursa olsun, şartlar ne olursa olsun hep yanımızda.


Onlara şükranlarımı sunuyorum.Hepsinden allah razı olsun.Son üç haftada o kemikleşmiş seyircinin yanında yüreğinde Beykoz sevgisini taşıyan,sarı siyahlı renklere gönül veren herkesi yanımızda görmek istiyoruz.Son derece kalitlei ve karakterli bir sporcu ordusu ile onların desteğini arkamızdahissedersek Bal Ligine merhaba deriz.Son üç müsabakada her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacımız var.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.