HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mart 2017 Cuma

BEYKOZ BELEDİYESPOR ERZURUM AZİZİYE TERMAL MAÇINDAN UMUTLU

BEYKOZ BELEDİYESPOR ERZURUM AZİZİYE TERMAL MAÇINDAN UMUTLU

THF Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele etmekte olan Beykoz Belediyespor, ligde oynadığı son karşılaşmasında Bursa deplasmanında son dakikasına 2 farkla önde olduğu mücadelede Nilüfer Belediyespor ile berabere kalmıştı.

Boğaziçi ekibini hafta sonunda ise son derece kritik bir maç bekliyor. Erzurum temsilcisi Aziziye Belediyesi Termalspor ile yapılacak karşılaşmadan alınacak galibiyet Avrupa Kupalarına kalma yolunda takıma büyük bir avantaj sağlamış olacak.

Bu zorlu müsabaka öncesinde açıklamada bulunan Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ligin sonu yaklaşırken, bir birinden zorlu mücadelelerinin kendilerini beklediğini söylerken," Bu sezon ilk kez mücadele ettiğimiz Süper Ligde başarılı bir tablo çizmeye devam ediyoruz. Son maçlarımızda bazı puan kayıpları yaşasak da Avrupa Kupalarına kalma yolunda önemli bir avantajımız bulunmakta. Tabii ki ligin son haftalarında çok zorlu, yüksek mücadele heyecanına sahne olacak maçlarımız peş peşe gelecek. İlk etapta Erzurum'un güçlü temsilcisi olan Aziziye Belediyesi Termalspor maçından mutlak surette bir galibiyet çıkarıp, kalan maçlarımızda yerimizi daha da sağlamlaştırmak istiyoruz. Pazar günü yapılacak müsabakaya tüm Beykozlu sporseverleri beklediğimi ifade etmek isterim " diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.