HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mart 2017 Cumartesi

Başakşehir ve Kayaşehir'den Türkiye Şampiyonası'na erken veda

Başakşehir ve Kayaşehir'den Türkiye Şampiyonası'na erken veda
U15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Yalova il merkezinde mücadele eden Başakşehir Spor Kulübü organizasyona erken veda etti.

U15 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakalarında İstanbul'u Çanakkale'de temsil eden Kayaşehir ve Yalova İl Merkezinde mücadele eden Başakşehir takımlarımız şampiyonaya erken veda etti. 
Yalova'da  Kocaeli ve Sakarya temsilcileri ile karşılaşan Başakşehir ilk maçında Tuvasaş Demir ile karşılaşmış ve son derece çekişmeli geçen maçın sonunda sahadan 2-1 mağlubiyetle ayrılmıştı. İkinci maçında ise Kocaeli temsilcisi Güneş Spor ile golsüz berabere kalan Başakşehir toplamda elde ettiği 1 puanla şampiyonaya veda etti.
Kayaşehir ise U15 Türkiye şampiyonası 1. kademe müsabakalarında Çanakkale İl Merkezi A grubunda İzmir temsilcisi Torbalıspor ve Kırklareli spor ile aynı grupta yer aldı. İlk karşılaşmasında İzmir temsilcisi karşısında kötü bir oyun sergileyen Kayaşehir sahadan 3-1 lik mağlubiyetle ayrıldı. İkinci maçını ise Kırklareli ile oynayan Kayaşehir bu karşılaşmadan da 2-0 lık yenilgiden kurtulamadı ve şampiyonaya erken veda eden bir başka İstanbul takımı oldu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.