HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mart 2017 Pazar

Bağlarbaşıspor İstanbul Şampiyonu

Bağlarbaşıspor İstanbul Şampiyonu 
Bağlarbaşı Kasırga Gibi Esti.
U15 Türkiye Şampiyonası 1. kademe İstanbul ili müsabakalarında Üsküdar temsilcisi Bağlarbaşıspor 3 maçında da adeta fırtına gibi esti ve rakip fileleri 11 kez havalandırırken, gol yemeden şampiyonanın ilk ayağını tamamladı.

Beşiktaş Belediyesi'nin ev sahipliğinde Çilekli tesislerinde oynanan karşılaşmaların ilk gününde Bağlarbaşı Eyüp temsilcisi Öz Alibeyköy spor ile karıkarşıya geldi. Bu maçtan her iki yarıda bulduğu gollerle 2-0 galibiyetle ayrılmayı başardı. İkinci gün müsabakalarında yaralı Bağcılar Eğitim ile karşılaşan Üsküdar temsilcisi bu karşılaşma sonunda 5-0 lık galibiyeti ile geçerken, üçüncü gün karşısında kendisi gibi yenilgisiz ve 6 puan bir başka ekip olan Çakmak Spor vardı. Ümraniye temsilcisi Çakmak spor karşısında da adeta esen Bağlarbaşıspor son maçında 4-0 lık skoru hanesine yazdırırken aynı zamanda İstanbul şampiyonluğu ünvanı ile 2. kademe müsabakalarına adını yazdırdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.