HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mart 2017 Perşembe

Ataşehirgücü ile Sitespor Puanları Paylaştı

Ataşehirgücü ile Sitespor Puanları Paylaştı
2. amatör lig 15 grupta sezona galibiyetle başlayan iki takımın mücadelesi izleyenleri heyecanladırdı. İlk yarıda rakibine bariz bir üstünlük kurarak iki farklı öne geçen Ataşehirgücü, ikinci yarıda bu üstünlüğünü koruyamadı.

İstanbul 2. Amatör Lig 15. grupta şampiyonluk hesapları yapan Ataşehirgücü ve Sitespor'un mücadelesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşatırken takımlar sahadan puanları paylaşarak ayrıldılar.
Ataşehirgücü ilk yarıda ortaya koyduğu performansla rakibine oynadığı futbolu kabul ettirirken İsnmail Balcı ve Emre Avcı'nın golleri ile de devreye 2-0 önde girmeyi başardı.
Kırmızı kart planları bozdu.
İkinci yarının hemen başında Ataşehirgücü sağbek oyuncusu Fuat'ın kırmızı kart grmesi ile karşılaşamnın geri kalan bölümünde 10 kişi ile mücadele etmek zorunda kaldı. Eksik kadrosuna rağmen Şükrü, Murat ve Emre ile net gol pozisyonları bulan ataşehirgücü bunları golle sonuçlandıramadı. Sitespor'da Ataşehirgücü kalesinde pozisyonlar üretmeye başladı. Emre Çeken'in golü ile farkı 1'e indiren Sitespor, uzatma dakikalarında Furkan Keskinoğlu'nun ayağından kazandığı golle sahadan 1 puanla ayrıldı.
Ataşehirgücü cephesinde uzatma da yenilen golün üzüntüsü yaşandı.
Ataşehirgücü hafta sonu ligde çıkış yapmak isteyen Kirazlıtepe'yi evinde konuk edecek. Sitespor ise grubun bir başka iddialı takımı Ataşehir Yoncaspor'u evinde ağırlayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.