HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mart 2017 Çarşamba

Ataşehir Çamoluk Umutlarını Yitirdi.

Ataşehir Çamoluk Umutlarını Yitirdi.
Bölgesel Amatör Lig 10. grupta yer alan iki İstanbul temsilcisi Ataşehir Çamoluk ile Gaziosmanpaşa Spor hafta sonu ligde kalacak takımı önemli oranda belirleyecek olan müsabakada Maltepe Başıbüyük Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Onur Bingöl, İdris Albayrak, Ömer Çölova hakem üçlüsü yönetti.

Bölgesel Amatör Lig Statüsü gereği aynı ilin takımları arasında son sırada yer alan takım, ligdeki sıralamasına bakılmaksızın ligden düşüyor. İstanbul BAL gruplarında 4'er takımla temsil ediliyor. Ligin bitimine 6 hafta kala araların da 7 puan bulunan iki İstanbul temsilcisi maç öncesinde İstanbul takımları ile olan sıralamalarında Gaziosmanpaşa 3. (ligde 5.) Ataşehir Çamoluk ise 4. (ligde 8.) sırada yer alıyorlardı.
Golsüz biten karşılaşma sonunda Gaziosmanpaşa aradaki puan farkını korurken Ataşehir Çamoluk ise bundan sonra ligde kalma işini mucizelere bıraktı.

Ataşehir Çamolukspor maçın son dakikalarında santrfor Oğuz Dalgıç ile net bir gol pozisyonunu değerlendiremedi. Maç sonrası Ataşehir Çamolukspor 2. başkanı Rasim Duvarbaşı "Rakibimiz olan Gaziosmanpaşaspor maçında gol pozisyonları bulmamıza rağmen kazanamadık.  Çok üzgünüz." dedi.


Ataşehir Çamolukspor 5 mart pazar günü deplasmanda Yalovaspor ile karşılaşacak. Gaziosmanpaşa ise evinde Altınova Belediyespor'u konuk edecek.

STAT : Maltepe Başıbüyük
HAKEMLER : Onur Bingöl, İdris Albayrak, Ömer Çölova

ATAŞEHİR ÇAMOLUK : Rıdvan Çimen, Musa Akarslan (Ferhat Şenes 85'), Burak Emirhan Yurunuş, Süleyman Sancak, Barış Tüker (Emmanuel Nimo 70'), Abdullah Enes Başıbüyük (Cihat Antapa 60'), Kürşat Coşkun, Servet Çoban, Oğuz Dalgıç, Zakir Caferoğlu, Selahattin Enür 
YEDEKLER : Ahmet Çekiç, Ferhat Şenes, Emmanuel Nimo, Abdulhakim Açık, Halil Aydın, Cihat Antapa, Ali Yılmaz

GAZİOSMANPAŞA : Hakan Çolak, Ahmet Mercan, Tayfun Çelebi, Sarper Salih Ağca, Anıl Vatansever (Oğuz Alkan 88'), Furkan Ersekmen, Emin Akyıldız, Burak Salih Kıral (Tunahan Ergül 74'), Emirhan Yavuz, Emin Soğuk (Alpaslan Bağımsız 80'), Engin Yıldız 
YEDEKLER : Müslüm Nas, Muhammet Hüseyin Toka, Serkan Kartal Altın, Tunahan Ergül, Oğuz Alkan, Tarık Bakırtaş, Alpaslan Bağımsız

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.