HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mart 2017 Cuma

Armağan Turhan Yuvaya döndü

Armağan Turhan, Yeniden Tepecikspor'da
Teknik Direktör Alaattin Çiçek ile yollarını ayıran Büyükçekmece Tepecikspor, teknik direktörlüğü eski hocaları Armağan Turhan’ı getirdi.
Dün gerçekleşen bu sürpriz ayrılığın ardından hemen Armağan Turhan’ı kulübe davet eden Büyükçekmece Tepecikspor Yönetimi, deneyimli çalıştırıcıyı takımın başına getirerek yeni bir değişikliğe daha gitmeyi uygun gördü. Alaattin Çiçek ile üç maça çıkan Büyükçekmece Tepecikspor, üç maçını da kaybederek ligin dibine demir atmıştı. Ayağının tozu ile takımla ilk idmanına çıkan Armağan Turhan, takımı ligde tutmak adına ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.