HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mart 2017 Çarşamba

ARMAĞAN TURHAN FARKLI BAŞLADI.

ARMAĞAN TURHAN FARKLI BAŞLADI. 
Tepecik Armağan Turhan'la fark yarattı.
TFF 2.Lig Beyaz Grupta haftalardır puana hasret kalan Büyük Çekmece Tepecik spor'da Armağan Turhan ilk maçında fark yarattı. Hafta arasında da Alaattin Çiçek’le yollarını ayırarak Armağan Turhan’ı takımın başına getiren Büyük Çekmece Tepecikspor adeta ölüm kalım maçı denecek lig müsabakasında Anadolu Üsküdarspor’u 3-1 mağlup ederek ligde kalma yolunda önemli bir galibiyete imza attı.

Armağan Turhan yönetimindeki ilk maçında Yeşil Beyazlılar adeta küllerinden yeniden doğdu.
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanan maça son derece istekli ve arzulu başlayan Tepecikspor 6. dakikada kaptan Ömer Yalçın’ın golüyle 1-0 öne geçti.


Bu golün ardından ataklarını daha da sıklaştıran ev sahibi ekip 20. dakikada Gökhan Aydaş’ın golüyle skoru 2-0 yaptı.

Kalesinde şok goller gören Anadolu Üsküdar B.Çekmece Tepecikspor fırtınasını durduramadı. 26. dakikada Recep Metin skoru 3-0’a getirerek B.Çekmece Tepecikspor taraftarlarına adeta erken bayram yaptırdı.

Üsküdar Anadolu teknik heyeti arka arkaya kalesinde gördüğü gollerin ardından 28. dakikada iki oyuncu birden değiştirerek erken hamle yapmak zorunda kadı. 43. dakikada Yunus’la farkı bire indiren konuk takım ikinci yarı için umutlandı: 3-1.

İkinci yarıda da oyuna ağırlığını koyan B.Çekmece Tepecikspor yakaladığı fırsatları değerlendiremeyince ilk yarının skoru maçın da skoru oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.