HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mart 2017 Perşembe

Amokachi Paşabahçespor ile anlaştı.

Amokachi Paşabahçespor ile anlaştı.
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubu ekiplerinden Paşabahçespor transferin son dakikasında Türk Futbolunda ve Beşiktaş’da önemli izler bırakan bir isim olan Daniel Amokachi’nin oğlu Master Kalım Noah Amokachi ile anlaşma sağladı. 

İkinci transfer döneminin son gününde kadroya dahil edilen Kalım Amokachi Beşiktaş U21 Takımından transfer edildi.
Beşiktaş'ın unutulmaz yıldızlarından olan Daniel Amokachi'nin ikiz olan çocukları Nazim ile Kalim sezon başında Hercules takımından Beşiktaş'a transfer olmuşlardı. 
Forvet hattında görev yağan siyahi oyuncu Paşabahçespor tribünlerini oldukça hareketlendirecek gibi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.