HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mart 2017 Çarşamba

AMBARLI 9 KİŞİYLE SAHADAN GALİP AYRILMAYI BAŞARDI.

AMBARLI 9 KİŞİYLE SAHADAN GALİP AYRILMAYI BAŞARDI.
İstanbul 2. Amatör Lig 2.Grupta zirveyi yakından ilgilendiren maçta Ambarlıspor, sahada 9 kişi kalmasına rağmen nefesleri kesen bir maçın sonunda Yalıköy karşısında sahadan 1-0 lık galibiyetle ayrılarak şampiyonluk yarışında önemli bir sonuç aldı.


Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maç adeta bir taktik savaşı şeklinde geçti. Son haftaların iki formda takımının müsabakası izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatırken ev sahibi takım Ambarlıspor 31. dakikada Hakan Yüksel’in golüyle  3 puanı hanesine yazdırdı.
Ambarlıspor 31. dakikada Hakan Yüksel’in golüyle 1-0 öne geçti.
Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. Konuk Yalıköy ikinci yarıda beraberlik golü içini rakibi üzerinde yoğun bir baskı kurarak rakip sahaya yerleşti.
Ambarlıspor ikinci yarıda savunmada kaldı. Ev sahibi ekip 61. dakikada Hakan yüksel, 72. dakikada da Alihan’ın kırmızı kart görmesiyle maçı 9 kişi tamamlamak zorunda kaldı.
Yalıköyspor kalan sürede yakaladığı net fırsatları gole çeviremeyince 1-0’lık sonuçla evine puansız dönmek zorunda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.