HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

AMATÖRDE BALKAN RÜZGARI

AMATÖRDE BALKAN RÜZGARI
Küçük Çekmece’nin 2.Amatör Küme ekiplerinden İstanbul Balkanspor Sağmalcılar ile oynayacağı maçın son çalışmasını dün akşam yaparak maç saatini beklemeye başladı.

Teknik Direktör Ali Zeki Yılmaz yönetiminde yapılan antrenman tam kadroya yakın bir şekilde yapıldı. Sağmalcılar maçı öncesi oyuncuların istim üstünde olduğu gözlendi. Teknik direktör Yılmaz’ın da oyunculardan galibiyet serisini sürdürmelerini istediği belirtildi. Sağmalcılar maçı öncesi gazetemize bir açıklamada bulunan Yılmaz lige çok iyi bir başlangıç yaptıklarını, rakiplerini küçümsemeden, saygı duyarak aynı şekilde yollarına devam etmek istediklerini söyledi.

 Yılmaz “Lige çok iyi başladık. İyi bir takımımız var. Ama hiç kimseyi küçümsemiyoruz. Saygı duyuyoruz. Biz kendi işimize bakacağız.” diye konuştu. Yılmaz, sezon başında büyük umutlarla transfer ettikleri Murat ve Mesut’un uzun süreli sakatlıklarının da oyun planlarını bozduğunu sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.