HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

Ali Tonta “KENDİMİZİ BAŞARILI GÖRÜYORUM”

Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta “KENDİMİZİ BAŞARILI GÖRÜYORUM”
Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta’dan flaş açıklamalar. Tonta, geçtiğimiz sezon gençlerle iyi noktalara kadar geldiklerini, Süper Amatör Kümeye çıkamasalar da hem teknik heyete hem de futbolculara teşekkür ettiğini söyledi.

Tonta “Biz Alibeyspor olarak başarılıyız. Gençlere şans tanıdık. Bazı maçları çok ucuz kaybettik. Bunun neticesinde de ikinci olarak Play Off’a kaldık. Grubumuzda şampiyon olan Başakşehir İkitelli’yi ilk maçta 3-0 yendik, burada da berabere kaldık. Kendimizi de başarılı görüyorum. Yönetim olarak başta hocamızı ve sporcularımızı kutluyorum. Play Off’ta da kazanabilirdik. 2-1 mağlup olduk. İkinci yarıda baskılı bir oyun oynadık ama golü bulamadık. Süper Amatör Kümeye çıkan Küçük Çekmece İdman Yurduspor’u tebrik ediyorum. İnşallah Süper Amatör Kümede de başarılı olurlar. Arkadaşlar da çok istekliydiler ve başardılar. Biz de Alibey olarak önümüzdeki yıl yeniden oturup karar vereceğiz. Önümüzdeki yıl daha çok gençlere şans vererek yapacağımız takviyelerle daha iyi bir kadro ile 1.Amatör Kümede başarılı olmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

“O İŞLER EN SON İŞLER”
Tonta, yeni sezonda İlhan Tekin’le devam edip etmeyecekleri sorusuna cevap vermek için de henüz erken olduğunu söyledi. Tonta “O işler en son işer. Sezon başlasın o zaman bakılacak işler.” dedi.


FUTBOLDA BAYAN AÇILIMI
Tonta, 3.Ligde mücadele eden bayan futbol takımlarına yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi. Tonta, altyapıya oyuncu kazandırmak amacıyla okullara ineceklerini kaydederek “Tijen Hocamız yönetiminde bayan futbol takımımızın altyapısını güçlendirmek amacıyla okullara ineceğiz. Okullar arası bayan futsal müsabakalarını da yakından takip ederek altyapılarımıza yeni oyuncular kazandırmak istiyoruz. Önümüzdeki sezonun çalışmalarına şimdiden başladık.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.