HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mart 2017 Pazar

Albayrak'tan 100 GOLLÜ ŞAMPİYONLUK.

Albayrak'tan 100 GOLLÜ ŞAMPİYONLUK.
İstanbul U14 1. lig 3. grupta mücadele eden Albayrak geride kalan 14 hafta sonunda rakip fileleri 100 golle havalandırırken, kendi kalesinde de hiç gol görmeyerek kırılması neredeyse imkansız bir rekora imza atarak şampiyon oldu. 

Grupta Bayrampaşa Teknik, Kosova Güç, İstanbul Tokat, Yahya Kemal, Yen,i Doğan Güneş, Abidei Hürriyet ve Irmak Spor ile mücadele eden Gaziosmanpaşa temsilcisi lig serüveninde üst üste aldığı galibiyetlerle şampiyonluğunu haftalar öncesinden ilan etmeyi başarmıştı.  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.