HAZIRLIK MAÇLARI

19 Mart 2017 Pazar

Ağrı Bayan Futbol Takımı Trafik Kazası Geçirdi. 1 Futbolcu yaşamını yitirdi.

Ağrı Bayan Futbol Takımı Trafik Kazası Geçirdi. 1 Futbolcu yaşamını yitirdi.
Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 2'nci Ligi'nde play off müsabakalarını oynamak için yola çıkan Ağrı Birlikspor takımını taşıyan minibüs, Malatya'ya giderken yan yattı. Kazada 1 kadın futbolcu yaşamını yitirdi, 13'ü kadın futbolcu olmak üzere 17 kişi yaralandı.
Kaza, bugün saat 16.00 sıralarında Patnos ilçesindeki Yeni Cezaevi mevkisinde meydana geldi.
Konya İdmanyurdu Spor ile oynayacakları maç için Ağrı Birlikspor takımı futbolcuları Malatya'ya gitmek üzere minibüsle Ağrı'dan yola çıktı. Kamil Bayram idaresindeki 04 M 0434 plakalı minibüs, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak yan yattı.İlk alınan bilgilerde olayda Birlikspor'un 14'ü futbolcu, sürücü ile 3 yönetici yaralandı. Yaralılar Patnos Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, durumu ağır olan futbolcu Dicle Aslan'ın kaldırıldığı Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdiği bilgileri ulaştı.. Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.