HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mart 2017 Perşembe

3 Puanı uzatmalarda attığı golle aldı.

3 Puanı uzatmalarda attığı golle aldı. 
İstanbul 2. Amatör Lig 3.Grupta İsmet Akkaya yönetiminde zirve mücadelesi veren Ovayenicespor 90 dakikası büyük bir çekişmeye sahne olan maçta güçlü rakibi Haraççıspor’u 1-0 mağlup ederek taraftarlarını sevince boğdu.

Çatalca Stadı’nda oynanan maçta mükemmel bir 90 dakika izledik. Tam bir taktik savaşı şeklinde geçen maçın ilk yarısı dengeli bir ortasaha mücadelesine sahne oldu.

İlk yarıda iki takımdan da gol sesi gelmedi. Maçın ikinci yarısında Ovayenicespor oyunu rakip sahaya yıktı. Konuk Haraççı’da dakikalar ilerledikçe yorgunluk belirtileri başladı.

Oyunun son 20 dakikalık bölümünde oyunu tamamen kendi sahansıda kabul eden Haraççıspor beraberliğe razı bir görüntü ortaya koydu.

Ovayenicespor ise oyunun son dakikalarında daha çok koşmaya, gol için daha arzulu ve istekli bir oyun ortaya koymaya başladı. Konuk Haraççı 90. dakikada Erdem’in kırmızı kart görmesiyle sahada 10 kişi kaldı. Kalan sürede Ovayenicespor bir kişi fazla olmanın da avantajını iyi kullandı. 90+3. dakikada sahneye çıkan Erdi Ovayenicespor’a 3 puanı getiren isim oldu: 1-0.

Kalan sürede başka gol olmayınca özellikle ikinci yarıda etkili bir oyun ortaya koyan ev sahibi ekip aldığı galibiyetle zirve yarışında da iddiasını güçlendirmiş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.