HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mart 2017 Cumartesi

2.Amatör küme ekiplerinden İstanbul Ağrı spor kulübü takım otobüsü sahibi oldu.

2.Amatör küme ekiplerinden İstanbul Ağrı spor kulübü takım otobüsü  sahibi oldu.
İstanbul Ağrıspor kulübüne  takım otobüsü hayırlı olsun:
2016-17 sezonunda 2.Amatör ligde mücadele eden İstanbul Ağrı spor kulübü takım otobüsü sahibi oldu.

Başkan Mehmet Latif Yaşlı ve yönetim kurulunun  girişimleri ile  kulübe kazandırılan takım otobüsü kulübün renkleri olan sarı siyah  ile giydirilerek hazır hale getirildi.

2017 yılı ocak ayında kurulan ve ilk yılında 2.Amatör ligde şampiyonluk hedefi ile yola çıkan İstanbul Ağrıspor kulübü başkanı Mehmet Latif Yaşlı "İstanbul ili genelinde Ağrı’lı hemşehrilerimiz ile birlikte kurduğumuz kulübümüzü daha iyi yerlere taşımak için kısa orta ve uzun vadeli planlar yapıyoruz.

İlk aşamada taşıma işlerimizde kullanılmak üzere bu otobüsümüzü aldık, takımımızı maçlara götürüp getirecek olan bu otobüs yatırımımız başlangıç olacaktır. Sırada tesisleşme alanında da girişimlerimiz var bu konuda da sonuç almaya çalışıyoruz . Bizi izlemeye devam edin." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.