HAZIRLIK MAÇLARI

29 Mart 2017 Çarşamba

1461Karadeniz fırtınası devam ediyorTekirdağ Süper Amatör Lig takımlarından 1461Karadenizspor takımı galibiyetler zincirine bir yenisini ekledi.
Bu gün oynanan müsabakada deplasmanda HayraboluBelediye karşısında 3-0 gibi net bir skorla galip ayrılmasını bilen bordo mavili takımda galibiyet serisi üç maça yükseldi.


Son derece sıcak ve bunaltıcı bir havada oynanan müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve tempolu başladı.


Kırmızı kart cezaları sona eren futbolcularının dinamizmi ile dirençli bir futbol ortaya koyan HayaraboluBelediye takımı karşısında birçok fırsat yakalayan 1461 Karadenizspor takımı ilk kırkbeş dakikada gol şansını değerlendiremedi.


Müsabakanın ikinci yarısında nsahada bambaşka bir 1461Karadenizspor takımı vardı.Tecrübeli golcü Harun iki güzel gol ile adeta takımına hayat verdi.


Bordo mavili takımın Gana'lı oyuncusu Stewe penaltıdan takımını üç farklı skorla öne geçirince evsahibi takımın direncide iyiden iyiye kırılmıuş oldu.


Birçok gol pozisyonundan faydalanamayan deplasman takımı 1461Karadenizspor takımında Oğuzhan Öztürk'ün vuruşu direkte patladı.


Doksan dakika sonunda gülen taraf 1461Karadenizspor takımı oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.