HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mart 2017 Çarşamba

1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor'dan Jet Cevap

1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor'dan Jet Cevap
1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor Başkanı  Süleyman Türk "Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Yoksa en ağır sözlerle kendilerini itham edeceğim."
TFF'nun yabancı futbolcuların transferi ile ilgili hukuk statüde açıkça belirtilmiştir. Bizim kulübümüze bu transferler konusunda TFF'nun farklı bir muamele uygulayabilmesi söz konusu bile olamayacağı gibi. Bu iddia kulübümüzü ve futbol federasyonumuz çalışanlarını töhmet altında bırakmaktadır. Bizim lisanslı yabancı sporcularımızın tamamı statüde yazılı kurallar çerçevesinde transfer işlemleri yapılarak kulübümüze lisansları çıkarılmıştır.
Adı geçen kulübün ise sezon başında neler yaptığı tüm kadın ligi takımları tarafından bilinmektedir. Bu kulüpte forma giyen sporcuların tamamı bizim çocuklarımızdır. Ancak yanlış yönetim ve idare edilmeleri sonucu nerede ise lige girememek durumu ile karşı karşıya kalmışlar  ve diğer kulüplerin iyi niyetli yaklaşımı ile bu sezon ligde yer almaktadırlar. Çamur at izi kalsın mantığı ile bizleri karalamak ve leke bırakma çabaları ancak kendilerinin basiretsizliği olarak onlara geri döner. İsteyen her kurum federasyondan bizim yabancı sporcularımızın bilgilerini ve oturum izinlerini bir dilekçe ile isteyerek kontrol edebilir. Bizde kendilerine arkalı önlü fotokopilerini çekerek kargolarız." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.