HAZIRLIK MAÇLARI

28 Şubat 2017 Salı

YEŞİLOVA ESNAFSPORDAN KARAGÜMRÜKSPOR'A 2 OYUNCU

YEŞİLOVA ESNAFSPORDAN KARAGÜMRÜKSPOR'A 2 OYUNCU
Küçükçekmece ilçesinin köklü kulüplerinden olan Yeşilova Esnafspor altyapı oyuncularından Cumhur Duki ve İlyas Arık Karagümrükspor'a transfer oldular.

Yeşilova Esnafspor Teknik direktörü Murat Aslanyavrusu yaptığı açıklamasında Yeşilova Esnafspor kulübü olarak yaklaşık 1 yıldır altyapıda yeniden yapılanmaya gittiklerini bu yapılanmayla yetenekli gençleri disiplini planlı çalışmalara yaparak hem Yeşilova Esnafspor'a hem de Türk futboluna kazandırmayı amaçladıklarını bunun meyvelerini yavaş yavaş almaya başladıklarını, Türkiye Spor Toto 2.Lig Beyaz Grupta mücadele veren Fatih Karagümrükspor altyapısına Cumhur Duki ve İlyas Arık futbolcularımızı transfer ettik inanıyorum ki buradan daha iyi yerlere yükselerek bizlerin gururları olacaktır kendilerine bundan sonraki takımlarında başarılar dilerim dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.