HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

Yeşil Esenyurt Yakın Takipte

Yeşil Esenyurt Yakın Takipte.
İstanbul U16/B ligi 1. grupta şampiyonluk hesapları yapan Yeşil Esenyurt Spor bu hafta sonu İzzettin Stadı'nda ligin son sırasında yer alan Çanakça'ya konuk oldu. 

Grupta İstanbul Beylikdüzü ile şampiyonluk için kıyasıya bir yarışın içinde olan Yeşil Esenyurt kazanmak zorunda olduğu hafta da Çanakça karşısında farklı bir skorla kazanarak aradaki puan farkının açılmasına müsaade etmedi.
Esenyurt Temsilcisi 12. ve 22. dakika da Ferdi ve 35. dakika da Ali'nin golleri ile ilk yarıyı 3 farklı üstünlükle kapattı. İkinci yarıda da üstün oyununu sürdüren Yeşilesenyurt futbolcuları 50, 60, 64. dakikalarda golcü oyuncu ferdi ve 70. dakika da Samet'in golleri ile sahadan 7-0 galibiyetle ayrılırken şampiyonluk yarışının peşini bırakmayacağını da gösterdi. Günün başarılı ismi Ferdi günün 5 golle öne çıkan ismi oldu.
ÇANAKÇA : 0 - YEŞİLESENYURT : 7

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.