HAZIRLIK MAÇLARI

28 Şubat 2017 Salı

YENİ UFUKSPOR ÜÇ ATTI ÜÇ ALDI.

YENİ UFUKSPOR ÜÇ ATTI ÜÇ ALDI.
İstanbul 2 .Amatör Lig 6. Grupta Küçükçekmece Yeni Ufukspor 2.Hafta karşılaşmasında sahasında GOP. Barbarosspor’u konuk etti. Ev sahibi takım, rakibini rahat bir oyun sonunda 3-0’la geçmeyi başardı.

İstanbul 2.Aamatör Lig 6.Grupta 2.Hafta maçında Yeni Ufukspor Yeşilova Kemal Aktaş sahasında GOP. Barbarosspor’u konuk etti. Ev sahibi takım, rakibi önünde ilk yarıyı 7.Dakikada Metin'in attığı golle 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda Harun 50.Dakika’da farkı ikiye çıkarttı.
75.Dakikada penaltı kazandı topun başına geçen ilk penaltının sahibi Metin kendisinin ikinci takımın üçüncü karşılaşmaında skorunu belirleyen gollünü attı. Maçı 3-0 kazanan Yeni Ufukspor sahadan üç puanı üç golle alarak mutlu ayrılan takım oldu.

Saha: Yeşilova Kemal Aktaş 
Hakemler: Kemal Doğan, Ufuk Ünaldı, Gökhan Yılmaz
Yeni Ufukspor: Orhan, Muhammed, Batuhan, Fatih, Metin, Galipcan, Ahmet, Aykut, Harun, Umut, Murat
Antrenör: Hasan Akın
GOP. Barbarosspor: Soner, Hakkı, Müjdat, Naci, Gökcan, Kadircan, Kadir, Hakan, Aydın, Sönmez, Recai
Antrenör: Mahmut Göker
Goller: 7, 75.Dk Metin Pen.50.Dk Harun

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.